MARŠRUTI ĢIMENĒM AR BĒRNIEM

Limbažu novads  ir skaista vieta - iespējams, skaistākais novads Latvijā,  kurā ir iespējas lieliski atpūsties kopā ar ģimeni.

Iepazīsti Limbažu novada dabu, tūrisma objektus, radošas nodarbes, aktīvās atpūtas piedāvājumus ģimenēm - pie mums savu brīvo laiku vari pavadīt aktīvi, interesanti un gūt jaunus iespaidus dodoties piedzīvojumos kopā ar bērniem.

Pastāsti citiem
Kontakti
Telefons: +371 26463025; +371 64041254
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv
Mājas lapa: www.visitsalacgriva.lv
1

#1 Mini Kuiviž Zoo

Mini Kuiviž Zoo - vieta, kur atpūsties kopā ar ģimeni un draugiem.
Šeit tev būs lieliska iespēja iepazīties ar dzīvnieciņiem, apčubināt un pabarot tos, kā arī izvest pastaigā draudzīgos ponijus.

2

#2 LEC atrakcijas

Tuvojas bērnu dzimšanas diena vai ģimenes salidojums, un vēl neesi izlēmis, kādu aaizraujošu laika pavadīšanas veidu piedāvāt bērniem? - Lec Atrakcijas būs tieši tas, kas jums būs nepieciešams.

3

#3 Bērnu laukumi

Bērniem rotaļu laukumi nereti ir otrās mājas, kur tiek pavadīts brīvais laiks un izturēti pirmie cīniņi, aizstāvot savas rotaļlietas. Bērnu rotaļu laukumi Salacgrīvas novadā ir izveidoti un pieejami visām bērnu vecuma grupām. Visas bērnu rotaļu laukumu iekārtas ir veidotas tā, lai tās rosinātu bērnu fantāziju un radošo domāšanu,  kā arī palīdzētu bērniem atīstīt ne tikai koordināciju un veiklību, bet arī spēku un izturību.

4

#4 Minhauzena stāstu parks

Ja esi pietiekami izturīgs un zinātkārs, tad pastaiga Minhauzena mežā būs kā reiz priekš Tevis...