Sporto Salacgrīvā

Viena milzīga mazpilsētu priekšrocība ir dabas tuvums un - kur gan vieglāks solis skrējienam kā vienā zaļā novadā, kas atrodas tik ļoti pie ūdeņiem, ka vairāk gandrīz nav iespējams! Šiet vari staigāt, nūjot, riteņot un skriet Trīs tiltu skrējienu un Zvejnieku parkā uzspēlēt futbolu. Tikpat labi futbolu vari spēlēt arī pludmalē, kur pludmales volejbols.

Pastāsti citiem
1

#1 Brīvdabas sporta laukums

Dabā sportot ir tīrākā bauda. Mēs mīlam aktīvus cilvēkus - pašā pilsētā, Salacas kreisajā krastā atradīsi brīvdabas sporta paradīzi - mazo futbola laukumu, divus volejbola laukumus, strītbola laukumu, šūpoles mazajiem un batutu. Siltos vakaros šeit dzīvības netrūkst - jau no tāluma pamanāmie kaudzē samestie velosipēdi sniedz tikai aptuvenu priekšstatu par sporta laukumā esošo aktīvistu skaitu. Droši ej un pievienojies, volejbola komandā noteikti viena vieta uz brieža vēl brīva. 

2

#2 Spēlē pludmales volejbolu

Nav iedomājama vasara bez siltām pludmales smiltīm un pludmales volejbola, lai  pavadītu bezrūpīgu dienu pludmalē, baudītu saules siltumu un atspirdzinājumu jūrā.  Ne velti pludmales volejbolu mēdz saukt par kaislīgāko un stilīgāko spēli pasaulē.

Jūras ūdens var būt velnišķīgi dzestrs, bet pie mums dominē dienvidvēji, tādēļ uztraukumam nav pamata -  jūra vienmēr būs blakus un spēles starplaikos ir vērts nopeldēties.

3

#3 Veikbords

Gribi paskatīties uz Salacu no jauna skatu punkta? Tagad to izdarīt ir iespējams - pašā Salacgrīvā vari upes šķērsgriezumā braukt ar veikbordu! 

4

#4 Slēpo pa jūru

Ziemā Latvijas plašās pludmales pārvēršas teju nebeidzami garās slēpošanas trasēs. Salacgrīvas novads vien Tev piedāvā vairāk kā 50km garu nepārtraukti mainīgu slēpošanas maršrutu, kas saulainās ziemas dienās Tavai sejai var sniegt tik ilgi kāroto iedegumu, Tev pašam vairākas stundas laika sportiskai meditācijai un lādiņu jauniem varoņdarbiem.