VĒSTURES IZZIŅAS MARŠRUTI

Dodies pastaigā, ar auto vai velosipēdu un iepazīsti Limbažu novada tūrisma objektus un mazāk zināmās vietas, kurām ir lielāka vai mazāka loma mūsu vēsturē un, ļaujoties iztēlei, gūstiet jaunus un neaizmirstamus iespaidus par vēsturiskajiem laikiem pie mums.

Pastāsti citiem
Kontakti
Telefons: +371 26463025; +371 64041254
E-pasts: visitsalacgriva@limbazunovads.lv
Mājas lapa: www.visitsalacgriva.lv
1

#1 Pa vēstures takām

Maršruts "Pa vēstures takām" sniedz iespēju ieskatīties Salacgrīvas pilsētas vēsturē. Maršruts vedīs cauri pilsētai, sākot no Rīgas ielas, kurai vienmēr bijusi svarīga loma miesta un pēc tam pilsētas sabiedriskajā un kultūras dzīvē, pāri Salacas upei, kur apskatīsi gan Salacas promenādi, gan slavenu cilvēku rokas nospiedumus "Slavas alejā", gan arī Salacgrīvas pilsētas sibolu - bāku.  

2

#2 IESKATS VĒSTURĒ

Maršruts sniedz iespēju ieskatīties Salacgrīvas un novada dažādajā vēsturiskajā mantojumā, iepazīt unikālās vēstures liecības un izzināt zināmus un mazāk zināmus tūrisma apskates objektus - kuriem ir bijusi lielāka vai mazāka loma mūsu pilsētu vēsturē.

3

#3 Jūrniecības pirmsākumi

Kur meklēt Latvijas jūrniecības pirmsākumus? Lieliska vieta meklējumu sākšanai ir Ainaži - šodien šarmanta piejūras mazpilsēta, kas 19.gadsimtā bijusi viena no svarīgākajām jūrnieku, burinieku un dzīves pilsētām Baltijā. Šo laiku vēstnešus šeit atradīsi ir uz soļa!