Atrašanās vieta
Lat: 57.749263, Lon: 24.394519

EASY RIDE

Izbaudi brauciena vieglumu ar E-velo un iegūsti pilnigi jaunu velo ceļošanas pieredzi. Brauciens ar E-velo ir lieliska aktīvā atpūta dabā. Visi braucieni notiek kopā ar pieredzējušu tūru vadītāju. Braucienu laikā Tu uzlabosi savas velo braukšanas iemaņas  un iegūsi neatkārtojamas emocijas. Katrs maršruts ir unikāls un īpaši pielāgots e-velo braukšanai.

Easy Ride piedāvā jaunākās paaudzes, modernus eMTB (Electric Mountain Bike) velosipēdus. Easy Ride mērķis ir dot iespēju ikvienam izbaudīt velo braukšanu un ceļošanu, savienojot vadītāja un organizatora daudzu gadu garumā pasaulē gūto velo un moto ceļošanas pieredzi.

Maršruti ir saplānoti tā, lai visiem būtu pa spēkam.

Tāpat EASY RIDE piedāvājumu klāstā ietilpst velosipēdu noma, viens tandēmvelo un divi parastie velosipēdi. Tandēmvelo ar 12 ātrumiem, viens parastais velosipēds ar 7 ātrumiem, bet otrs ar vienu ātrumu. 

Izvēlies kādu no piedāvātajiem maršrutiem vai sazinies ar EASY RIDE komandu un viņi palīdzēs Jums saplānot gan vēlamo maršrutu, gan veloceļojumu! 

Vairāk informācija par EASY RIDE, maršrutiem un cenām - https://easyride.lv/

Easy Ride ir sertificēts Bosch E-velo serviss. Ja tavam E-velo ir Bosch motors un ir nepieciešama diagnostika vai remonts, tad sazinies ar mums!

Easy Ride piedāvā veikt:

  • Bosch E-velo sistēmu pilnu diagnostiku
  • Programmu atjauninājumus
  • E-velo sistēmas konfigurāciju
  • Bosch E-velo sistēmas kļūdu novēršanu un remontu

 

 

 

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: “Tači”, Salacgrīvas pagasts, Limbažu novads
Telefons: +371 22084232
E-pasts: cimins.janis@gmail.com
Mājas lapa: https://easyride.lv/