Atrašanās vieta
Lat: 57.755428, Lon: 24.360519

Skaistuma darbnīca

Ieskatoties acīs top skaidrs - tajās spoguļojas Tava plašā dvēsele. Un kā ar seju – vai tā staro? Ziema nav par stipru iekniebusi vaigā vai vasaras saule – pārlieku silti noskūpstījusi, atstājot sīkas, bet rūpīgam vērotājam pamanāmas pēdas?

Reizēm ir vērts palutināt savu seju – šis ir uzdevums, kuru uzticēt vērts tikai vislabākajam speciālistam. Tāpēc mums ir Ieva, kas jau vairāk kā 15 gadus darbojas kā sertificēta kosmētiķe. Viņa zināšanas ieguvusi starptautiskajā Cidesco kosmētikas skolā un iepriekš strādājusi vadošos Rīgas skaistumkopšanas salonos.

 

Salacgrīvā Ieva ir izveidojusi un vada savu privātpraksi „Skaistuma darbnīca”, kur viņa saviem klientiem piedāvā:

  • dažādas sejas procedūras, sejas masāžu tehnikas dažādām gaumēm, skābju pīlingu, mezoterapiju, aparātkosmetoloģiju ar Itālijas „Estetik prof” aparātu;
  • mezoporācijas ievadi, dimantu dermabrazijas slīpēšanu, biostimulējošu lāzeru, radiofrekvences liftingu;
  • vaksācijas procedūras;
  • skropstu un uzacu krāsošanu;
  • dienas un vakara meikapu, izmantojot dermatoloģiski pārbaudītu Vācijā ražotu kosmētiku;
  • individuālas sejas ādas programmas, kas piemērotas katra ādas tipa vajadzībām.

 

„Skaistuma darbnīcā” Ieva piedāvā kopšanas procedūras arī problemātiskai, taukainai, hiperpigmentiskai, apsārtušai un kuperozai ādai. Viņa ir daudz pētījusi un izmēģinājusi, tādēļ var piedāvāt inovatīvus risinājumus ādas novecošanās un krunciņu novēršanai.

 

Par īstiem meistariem vispatiesāk runā viņu darbi, tādēļ noteikti ir vērts ļauties – rezultāts Tevi noteikti iepriecinās!

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Rīgas iela 6, Salacgrīva
Telefons: +371 64 041 491