Atrašanās vieta
Lat: 57.753590, Lon: 24.357885

Una Nails studio

Koptas rokas un kājas nav iespējams iztēloties bez kvalitatīva manikīra un pedikīra. Salons var lepoties ar lielisku manikīra un pedikīra meistari, kura šīs procedūras veic kvalitatīvi un profesionāli, izmantojot visā pasaulē atzītus profesionālus materiālus – Gelish, Orly, IBD u.c. – tie padarīs Jūsu rokas, nagus estētiski sakoptus un skaistus.

Meistare profesionāli apvieno dažādus manikīra veidus un tehnikas, katrai klientu gaumei – klasiskais, SPA un aparātu manikīrs, kā arī daudzveidīgus lakojumus ar ilgnoturīgām gēla lakām. Kā arī klasisko pedikīru vai aparātpedikīru. Katra procedūra tiek piemērota klientam individuāli.

Ar profesionālu manikīra meistares palīdzību iespējams risināt dažnedažādas nagu problēmas, jo perfekti veidots manikīrs var būt ne vien kā elegants kopējā tēla papildinājums, bet arī īpašs akcents, izvēloties košāku, ekstravagantāku lakojumu.

Iekārtojoties ērtāk ar tasīti kafijas vai tējas, Jūs varēsiet aizmirst par visām ikdienas rūpēm un vērot, kā top šedevrs Jūsu pirkstu galiņos!

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Rīgas iela 2
Telefons: +371 26140434
E-pasts: una.gaile@inbox.lv