Atrašanās vieta
Lat: 57.490860, Lon: 24.381409

Jūrasdzeņi

Kempings „Jūrasdzeņi” atrodas Baltijas jūras piekrastē, kur uz ziemeļiem no Zaķupes ietekas jūrā sākas dabas liegums “Vidzemes akmeņainā jūrmala”. Šo vietu kempinga apmeklētāji iesaukuši par „Tūjas peldvietu”, kaut arī oficiāli kempings ar šādu nosaukumu nav reģistrēts. Kā raksturīgākais šīs vietas objekts ir senais akmens mols un stāvlaukums pie pašas pludmales.

Labprāt mierīgas atpūtas cienītājiem piedāvājam iespēju atpūsties divos labiekārtotos apartamentos un vienkāršākos koka namiņos. Lielais apartaments aprīkots ar 2 istabām, virtuvi, vannasistabu un priekštelpu. Istabās izvietotas 2 vienvietīgās un viena divvietīgā gulta. Apartamenta telpu logi vērsti uz rietumu pusi, kur vakaros var baudīt saules rietu jūrā. Kopumā tā telpas paredzētas vidēji 4 personām (ir iespējamas papildus vietas). Mazais apartaments aprīkots ar lielu istabu, kura apvienota ar virtuvi, mazāku istabiņu, vannasistabu un priekštelpu. Lielajā istabā izvietoti 2 divguļamie dīvāni, plata lete ar izvelkamu pusdienu galdu, ledusskapi un plīti. Kopumā tā telpas paredzētas vidēji 4-5 personām. Abiem apartamentiem attālums līdz jūrai apm. 40-50m.

„Jūrasdzeņus” iecienījuši ne tikai vasaras atpūtnieki un makšķernieki, bet gan arī aktīvās atpūtas cienoši cilvēki, kas mīl doties pārgājienos un ekskursijās. Pārgājienu maršruti aktīviem cilvēkiem atklāj Vidzemes jūrmalas daudzveidību, skatam atklājot izteiktāko zemesragu Ķurmragu, akmeņainos jūras krastus, molus, sarkanās klintis un citus interesantus dabas veidojumus.

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: Jūras iela 10, Tūja
Telefons: +371 26 550 574
E-pasts: info@jurasdzeni.lv
Mājas lapa: http://www.jurasdzeni.lv