Atrašanās vieta
Piebraukšana no A1 puses, aptuveni 7 km uz Z no Salacgrīvas Lat: 57.816254, Lon: 24.417727

Šmitu viesu nams

Mūsu laikmetā, kad aizvien vairāk cilvēku sāk aizdomāties par ekoloģiju, guļbūves ir pats labākais risinājums. Koks ir būvniecības materiāls, kas nepiesārņo vidi, turklāt glabā sevī dzīva koka enerģiju. Guļbūves mājā ziemā ir vissiltāk, bet vasaras tveicē patīkami vēsi. Tā smaržo, elpo un dzīvo, tā ļauj saviem iemītniekiem izbaudīt saskaņu ar dabu.

Jums tiek piedāvāti divi guļbūves namiņi, kuros pirmajā stāvā atrodas neliela virtuvīte, kamīnzāle, duša un tualete. Virtuvē ir trauki, elektriskā plīts un ledusskapis. Kamīnzālē ērti dīvāni, kuros ir patīkami vērot atklātas liesmas burvību.

Otrajā stāvā atrodas viena divguļamā gulta un viena vienvietīga un dīvāns. Uz tām jūs atradīsiet tīro gultasveļu., Ir pieejamas arī saliekamās gultas un madrači. Abos namiņos ir satelīta TV. Papildus iespējams iznomāt arī pirtiņu. Atpūtu var baudīt arī lapenē kalna virsotnē ar āra kamīnu, kur var grilēt līdz paņemtos gardumus. Lapene atrodas blakus dīķiem, kur var nopeldēties. Teritorijā var izvietot teltis, ja namiņos ir pa šauru un gribas baudīt nakšņošanu tuvāk dabai. Ir vieta ugunskura kuršanai. Naktī teritorija ir apgaismota.

Papildus ir iespēja rīkot jubilejas, kāzas un citus saviesīgus pasākumus, papildus izīrējot Lielo Viesu māju divos stāvos.

Pastāsti citiem
Kontakti
Adrese: "Šmiti", Limbažu novads, Salacgrīvas pagasts
Telefons: +371 20165758
E-pasts: viesunams_smiti@inbox.lv