Limbažu novada Tūrisma konsultatīvās padomes vēlēšanas

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “LAUTA” aicina pieteikties tūrisma nozarē iesaistītās valsts un pašvaldības institūcijas, uzņēmējus un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus, kuru saimnieciskā darbība ir reģistrēta Limbažu novada administratīvajā teritorijā, Limbažu novada tūrisma konsultatīvajā padomē. Ikviens, kurš vēlas iesaistīties padomes darbā, aicinām līdz 2022. gada 28. janvārim, plkst. 15:00 iesniegt elektroniski aizpildītu pieteikuma anketu - https://ej.uz/padomesvēlēšanas 

Pieteikuma anketu iespējams arī iesniegt sūtot to uz e-pastu:  kristiana.kaulina@limbazunovads.lv vai iemest to kādā no Limbažu novada tūrisma informācijas centru/punktu pasta kastītēm ar norādi uz aploksnes “Pieteikums par dalību Limbažu novada tūrisma konsultatīvajā padomē”:

·     Limbažu novada tūrisma informācijas centrs, Torņa iela 3, Limbaži;

·     Salacgrīvas tūrisma informācijas centrs, Rīgas iela 10a, Salacgrīva;

·     Staiceles tūrisma informācijas punkts, Lielā iela 13, Staicele;

·     Ainažu tūrisma informācijas punkts, Valdemāra iela 50a, Ainaži;

Pēc pieteikuma anketas iesniegšanas termiņa, anketas tiks apkopotas un izvērtētas. Ja uz konkrēto pozīciju (tūrisma pakalpojuma veidu) būs pieteikušies vairāki pārstāvji nekā noteikts nolikumā, tad iegūtā informācija tiks nodota attiecīgās tūrisma nozares darba grupai, kura, ņemot vērā Nolikuma 10. punktu, deleģēs savas nozares pārstāvjus padomes sastāvam.

Pastāsti citiem
Kontakti
Telefons: +371 26463025
E-pasts: kristiana.kaulina@limbazunovads.lv